HiKoki WR18DH-WPZ akkus ütvecsavarozó (2 x 5.0 Ah Li-ion akkuval)
18 V, 345 Nm, 1/2" befogás
Egységár (szett):
Cikkszám:
WR18DH-WPZ
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus ütvecsavarozók
  • LED világítás.
Szállítási terjedelem:
  • 2 db 5.0 Ah Li-ion akkumulátor (BSL1850MA)
  • akkutöltő
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 0 - 2400 ford./perc
Max. meghúzási nyomaték: 345 Nm
Nagy nyomatékú csavar: M8 - M14
Teljes hossz: 177 mm