HiKoki WR18DFW4Z akkus ütvecsavarozó (akku és töltő nélkül)
18 V, 220 Nm, 1/2" befogás
Egységár (darab):
Cikkszám:
WR18DFW4Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus ütvecsavarozók
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 0 - 2400 ford./perc
Ütésszám: 0 - 3200 ütés/perc
Max. meghúzási nyomaték: 220 Nm
Nagy nyomatékú csavar: M8 - M14
Teljes hossz: 177 mm