HiKoki WHP18DBLW4Z akkus olaj-impulzus ütvecsavarozó (akku és töltő nélkül)
18 V, 33 Nm, 1/4" befogás
Egységár (darab):
Cikkszám:
WHP18DBLW4Z
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus ütvecsavarozók
Leírás
  • Alacsony zajszint, kategóriájában a legkisebb.
  • Erős, szénkefementes motor.
  • 3 sebességfokozat és speciális sebesség önmetsző csavarokhoz.
  • Szabályozható LED-világítás.
  • Könnyű és kompakt gép.
  • Csavarbehajtásra optimalizált.
  • Kényelmes dolgozni vele, kiválóan alkalmas kis és közepes méretű csavarok gyors behajtására.
  • Por és fröccsenő víz elleni védelem: IP56
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Max. nyomaték: 33 Nm
Üresjárati fordulatszám (Low mode): 0 - 1000 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Medium mode): 0 - 1700 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (High mode): 0 - 2800 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (önmetsző csavar mód): 0 - 2800 ford./perc
Ütésszám (Low mode): 0 - 800 ütés/perc
Ütésszám (Medium mode): 0 - 1700 ütés/perc
Ütésszám (High mode): 0 - 2900 ütés/perc
Ütésszám (önmetsző csavar mód): 0 - 2900 ütés/perc
Max. csavarméret (gépcsavar): M4 - M8
Max. csavarméret (facsavar): 6 x 200 mm
Max. csavarméret (általános csavar): M5 - M10 mm
Max. csavarméret (önmetsző csavar): 3.5 - 6 mm
Befogás: 1/4" Hex (6.35 mm)
Teljes hossz: 136 mm