HiKoki GP18DBWGZ akkus szénkefe nélküli egyenes csiszoló (2 x 5.0 Ah Li-ion akkuval, kofferben)
18 V, 7000-29000 ford/perc, 6 mm, hosszú alsó kapcsoló, fék, lágyindítás, túlterhelés elleni védelem, visszaható erő elleni védelem, újraindulás elleni védelem
Egységár (szett):
Cikkszám:
GP18DBWGZ
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus egyenes csiszolók
Leírás
Szállítási terjedelem:
  • 2 db 5.0 Ah Li-ion akku
  • akkutöltő
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 7000 / 13800 / 16600 / 24400 / 29000 ford./perc
Auto Mode terhelés nélkül / terhelés alatt: 15000 / 29000 ford./perc
Szerszámbefogás: 6 mm
Csiszolócsapok: 50 mm-ig
Teljes hossz: 464 mm