HiKoki G18DSL2W3Z akkus sarokcsiszoló (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, Ø125 mm, 9000 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
G18DSL2W3Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus sarokcsiszolók
  • körmöskulcs
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Feszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 9000 ford./perc
Tárcsaátmérő: 125 mm
Furatátmérő: 22,23 mm
Max. forgatónyomaték: 1,25 Nm
Tengelyméret: M 14
Markolat kerülete: 182 mm
Teljes hossz: 306 mm