HiKoki G18DSL2W2Z akkus sarokcsiszoló (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, Ø115 mm, 9000 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
G18DSL2W2Z
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus sarokcsiszolók
Leírás
  • Rövid, könnyű gép.
  • Csúszótalpas tömbakkumulátorral használható (nem tartozik a szállítási terjedelembe).
  • Nagy nyomaték.
  • Konstans elektronika, terheléstől független állandó fordulatszámtartás.
  • Könnyűfém hajtóműház.
  • Cserélhető állórész, forgórész és szénkefe.
  • Szabványos szerszámfelfogás.
  • Hatásos porvédelem.
  • Formatervezett kompakt, könnyű gép.
  • Keskeny, kényelmes, puhabetétes markolat
  • Alacsony zajszint.
Szállítási terjedelem:
  • védőburkolat
  • oldalfogantyú
  • tisztítótárcsa
  • körmöskulcs
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Feszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 9000 ford./perc
Tárcsaátmérő: 115 mm
Furatátmérő: 22,23 mm
Max. forgatónyomaték: 1,25 Nm
Tengelyméret: M 14
Markolat kerülete: 182 mm
Teljes hossz: 306 mm