HiKoki DS18DAWCZ akkus fúró-csavarozó (2 x 2.0 Ah Li-ion akkuval, kofferben)
18 V, 50 Nm, 0-350/0-1400 ford/perc
Egységár (szett):
Cikkszám:
DS18DAWCZ
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • Szűk helyen is jól használható, 18 V-os teljesítmény kompakt méretben.
  • Kompakt és könnyű - teljes hossz 173 mm, tömeg 1.3 kg BSL1820M akkuval.
  • BSL1820M 2.0 Ah Li-ion akku maradék töltöttség kijelzővel.
  • Beépített LED lámpa - a lámpa addig világít, amíg a kapcsolót nyomva tartjuk.
  • 2 sebesség.
  • 20 fokozatban állítható kuplung.
Leszállított tartozékok:
  • 2 x 2.0 Ah Li-ion akkumulátor
  • akkutöltő
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 0-350 / 0-1400 ford./perc
Kemény nyomaték: 50 Nm
Lágy nyomaték: 18 Nm
Lágyacél (1.6 mm vtg.): 13 mm
Fa (18 mm vtg.): 36 mm
Tokmány: 2 - 13 mm
Gépcsavar: 6 mm
Facsavar mérete: 6 mm x 75 mm
LED lámpa: van
Teljes hossz: 173 mm