HiKoki CR18DMA-W4Z akkus orrfűrész (akku és töltő nélkül)
18 V, 0-3000 löket/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
CR18DMA-W4Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus orrfűrészek
Leírás
  • Szénkefementes motor.
  • Szerszámmentes lapcsere.
  • Kompakt és könnyű.
  • Kiválóan kiegyensúlyozott, kényelmesen használható.
  • Beépített LED világítás.
  • Kategóriájában a legalacsonyabb vibráció az UVP rendszernek köszönhetően.
  • 4 sebesség állítható be, és a sebesség a kapcsolóval folyamatosan szabályozható.
  • Akkumulátor és töltő nélküli változat!
Műszaki adatok:
Feszültség: 18 V
Üresjárati löketszám: 0-1500 / 0-2000 / 0-2500 / 0-3000 löket/perc
Max. vágási kapacitás, lágy acél cső: 130 mm
Max. vágási kapacitás, műanyag cső: 130 mm
Max. vágási kapacitás, fa: 300 mm
Max. vágási kapacitás, lapos lágy acél: 19 mm
Lökethossz: 29 mm