HiKoki CR18DAWPZ akkus szénkefe nélküli orrfűrész (2 x 5.0 Ah Li-ion akkuval, Hitbox kofferben)
18 V, 0-3200 löket/perc
Egységár (szett):
Cikkszám:
CR18DAWPZ
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus orrfűrészek
Leírás
  • Szénkefementes motor.
  • Szerszámmentes lapcsere.
  • Kompakt és könnyű.
  • Kiválóan kiegyensúlyozott, kényelmesen használható.
  • Beépített LED világítás.
Szállítási terjedelem:
  • 2 x 5.0 Ah Li-ion akkumulátor
  • töltő
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati löketszám: 0 - 3200 löket/perc
Lökethossz: 13 mm
Csővágás max.: 50 mm