HiKoki CR18DAW2Z akkus orrfűrész (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, 0-3200 löket/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
CR18DAW2Z
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus orrfűrészek
Leírás
  • Szénkefementes motor.
  • Szerszámmentes lapcsere.
  • Kompakt és könnyű.
  • Kiválóan kiegyensúlyozott, kényelmesen használható.
  • Beépített LED világítás.
Szállítási terjedelem:
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati löketszám: 0 - 3200 löket/perc
Lökethossz: 13 mm
Csővágás max.: 50 mm