HiKoki AC18DAW4Z akkus kinyomópisztoly (akku és töltő nélkül)
18 V, 3000 N, 400 ml-es tubus
Egységár (darab):
Cikkszám:
AC18DAW4Z
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus kinyomópisztolyok
Leírás
  • Kompakt, könnyű gép.
  • Patron űrtartalom 400 ml.
  • Sebességszabályozás.
  • Beépített LED világítás.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Max. tolóerő: 3000 N
Patron űrtartalom: 400 ml
Adagolási sebesség: 0 - 14 mm/sec
Automatikus irányváltás funkció: van
Beépített LED világítás: van
Teljes hossz: 782 mm (tartóval)